U petak, 1. listopada 2021. u Gradskoj knjižnici Ozalj održan je četvrti i posljednji književni susret u sklopu programa "Čaj s Edom". Moderator, pisac Sven Popović ovaj je put u Ozlju ugostio spisateljicu i pjesnikinju Olju Savičević Ivančević. Snimku razgovora dvoje izvrsnih književnika pogledajte i/ili poslušajte u prilogu ili na YouTube-u: https://youtu.be/7Bo-0OgvyXk
Program "Čaj s Edom" organiziraju Gradska knjižnica i čitaonica Ivana Belostenca Ozalj, Edo Popović i Sven Popović. Pokrovitelji programa su Ministarstvo kulture i medija Republike Hrvatske i Grad Ozalj. Autor vizualnog rješenja programa je grafički dizajner Martin Peranović.
U petak, 8. listopada 2021. najprije smo poslušali dječju priču u "Pričaonici" Društva "Naša djeca" Ozalj, a zatim smo poslušali predavanje "Kako voditi svjesniji život?" koje su pripremili Josip Stupić iz Ozlja i Bojan Baljak iz Zagreba. Predavači su se dotaknuli niza tema vezanih uz duhovnost – od karme, religije i raznih negativnih i pozitivnih utjecaja na svakodnevni i duhovni život čovjeka do preporuka za prevladavanje životnih problema i nedaća. Činjenica da nam je vrijeme "pobjeglo" te da smo se družili do iza 9 sati uvečer dovoljno govori o zanimljivosti predavanja Josipa i Bojana. Najljepše zahvaljujemo odličnim predavačima i gostima koji su posjetili predavanje.